خدمات ما

شرکت همراهان دهکده ورزشی سلامت در راستای هدفمند سازی بودجه های ورزشی ، رفاهی و فرهنگی کارکنان سازمان های دولتی و خصوصی در استان مازندران اقدام به عقد قرارداد با سالن های ورزشی ، مراکز فرهنگی ، فروشگاه های ورزشی ، مراکز پزشکی وآموزشی نموده و به کارگران وکارکنان این امکان را می دهد که با استفاده از کارت همراه این شرکت بتوانند با تخفیف حداقل 20 درصدی بهای گیشه از مراکز استخرو سونا و دیگر مراکزدر سطح استان بهره مند گردند.

شرکت همراهان دهکده ورزشی سلامت در ارا ئه خدمات ورزشی نه اولین در کشور است و نه بزرگترین اما اهداف این شرکت و موقعیت جغرافیایی هدف در شمال کشور پهناور ایران می تواند این شرکت را برترین نماید. چرا که این شرکت فقط ورزش ، سلامت و آموزش را هدف گذاری نموده و در راه ترویج و دسترسی آن به خانواده بزرگ کارکنان سازمان ها از هیچ کوششی فروگذار نخواهد نمود.

ما وظیفه خود می دانیم تا ضمن مذاکره و عقد قرارداد با مراکز ارائه دهنده و در دسترس قراردادن این خدمات با تخفیف حداقل 20 درصدی هم عاملی در راه توسعه حضور خانواده کارگران و کارمندان در این مراکز باشیم و هم در مدیریت هزینه هدفمند و صحیح خانواده ها موثر باشیم.

بدانید که زنان و مردانی که در کنار ما و در مراکز ورزشی این امتیاز را برای هموطنان در نظر می گیرند مهربانانی هستند که خدمت به همنوع و سلامت هموطنان را سرلوحه کار خود قراردادند و عزیزانی که در کارخانه ها ، شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی و دولتی این امتیاز را برای کارکنان در نظر می گیرند افرادی آگاه و توانمندند ، چرا که می دانند سلامت و افزایش تعهد کارکنان و کارگران ، افزایش رضایت مشتری را به دنبال خواهد داشت.

کارت همراه:

کارت های اعتباری صادر شده توسط شرکت همراهان دهکده ورزشی سلامت

ما در کنار شما می توانیم بهترین و بزرگترین باشیم

برخی از مراکز پذیرنده


برخی از سازمانهای طرف قرارداد

مازندران . آمل . خیابان امام رضا . رضوان 14/1 . نبش غدیر 3 . مجتمع آفتاب 5. طبقه دوم . واحد 4

011-44440259

09203030921

info@kartehamrah.ir